Naše práce

Renovácia parkiet
S podporou Ministerstva Financií pre obec Žitná-Radiša sme realizovali výmenu poškodených parkiet a kompletnú renováciu podlahy v kultúrnom dome.
Žitná-Radiša
Renovácia schodníc
Demontáž, lepenie, brúsenie, montáž schodov, montáž líšt. Povrchová úprava pallmann x pure, neviditeľná ochrana dreva, vzhľad surového dreva. Brezolupy okres Bánovce nad Bebravou.
Brezolupy
Montáž parkiet
Brúsenie anhydritu, penetrovanie špeciálnym náterom bona, následná montáž celoplošným lepením dubových veľkoplošných parkiet rustic nature, obklad na stenu. 117m2. Tatranská Štrba.
Tatranská Štrba
Renovácia parkiet
Úspešné ukončenie renovácie a opravy parkiet v kultúrnom dome, použitý vysoko záťažový, protišmykový lak v troch vrstvách Pallmann SH81. Kompletná renovácia, čiastočná oprava, brúsenie, celoplošné tmelenie, dva krát leštenie a lakovanie. Fotky napovedia viac. Obec Borčany – okres Bánovce nad Bebravou.
Borčany
Renovácia parkiet
Brúsenie, celoplošné tmelenie, leštenie, lakovanie a montáž obvodových líšt.
Veľký Klíž
Renovácia parkiet
Bukové parkety, ktoré boli značne zničené, zaoxidované a zatečené, po našej renovácii vyzerajú troška lepšie.
Rožňava
Renovácia parkiet
Brúsenie, tmelenie, leštenie bukových parkiet v dvoch izbách. Dvojzložkový polyuretán na najvyššiu mechanickú a chemickú záťaž. Zarovnanie parkiet z izby von.
Trnava
Renovácia parkiet
Kompletná renovácia parkiet s obvodovymi lištami.
Bánovce
Renovácia parkiet
Renovácia mozaiky, brúsenie, celoplošné tmelenie, lakovanie a listovanie.
Trenčín
Renovácia parkiet
Brúsenie, celoplošné tmelenie, leštenie, a tri krát lakovanie.
Kuzmice
Montáž parkiet
Montáž dubových parkiet (necelých 50 metrov) do remeňa, celoplošným lepením na podložku uzin multimoll softsonic, na tlmenie kročajového hluku a súdržnosť starého poteru, taktiež lepená lepidlom Uzin MK95. Povrchová úprava je Pallmann Magic Oil 2k (dvojzložkový olej) natur.
Svätý Jur
Montáž parkiet
Úspešne za nami montáž vrstvených dubových veľkoplošných parkiet. Lepené na pero-drážku, spôsob plávajúcej podlahy 66 metrov. Sťahovanie gurtňami. Obvodové lišty, ukončovacie lišty a následne preolejované.
Bojnice
Lepenie parkiet
Celoplošné lepenie starých bukových parkiet na OSB dosky. Následná renovácia s povrchovou úpravou na najvyššiu mechanickú a chemickú záťaž, Pallmann Gold X98.
Bratislava
Montáž a ďalšie úpravy
1. etapa
Vyrovnanie podkladu kvôli rôznym výškam so zateplením (kde to bolo možné), keďže byt je hneď nad pivnicami, montáž drevených dubových parkiet na spôsob plávajúcej podlahy.
2. etapa
Montáž dubových parkiet na spôsob plávajúcej podlahy, zateplenie a vyrovnanie podlahy kvôli výškam, byt je hneď nad pivnicami. Z parkiet sme vyrobili aj sokle pod kuchynskú linku. Spilovanie dverí, montáž obvodových líšt, prechodových a ukončovacích L profilov.
Nitra
Pokládka laminátu
Topoľčany
Pokládka laminátu
Bánovce
Montáž vinylu
Montáž kompozitného vinylu v dvoch dekoroch ako si sám zákazník vybral – cca 80 metrov.
Trenčianska Teplá
Položenie vinylovej podlahy
Po úspešnej renovácii parkiet u spokojnej zákazníčky, chcela od nás aj nivelovanie a položenie vinylovej podlahy značky Kaindl v rozmeroch 900x600mm čierna matná, štruktúrovaný povrch. Taktiež obloženie geberitu tým istým vinylom.
Trnava
Montáž vinylu
Nivelovanie chodba, záchod, kúpeľňa a kuchyňa, následná montáž vinylu s integrovanou korkovou podložkou o hrúbke 9,5mm. Fatraclik od Fatrafloor, český výrobca podlahových krytín.
Hlohovec
Pokládka vinylovej podlahy
Zlatníky
Brúsenie anhydritového poteru
Púchov
Brúsenie anhydritového poteru
Dežerice